Info

avatar Ten blog rowerowy prowadzi karotti z miasteczka Zduńska Wola. Mam przejechane 18493.63 kilometrów w tym 4576.14 w terenie. Jeżdżę z prędkością średnią 20.80 km/h i się wcale nie chwalę.
Więcej o mnie.

baton rowerowy bikestats.pl

Wykres roczny

Wykres roczny blog rowerowy karotti.bikestats.pl
Dane wyjazdu:
46.37 km 15.00 km teren
02:22 h 19.59 km/h
Max prędkość:36.80 km/h
Temperatura:
HR max: (%)
HR avg: (%)
Kalorie: (kcal)

W poszukiwaniu łaciatej krowy

Wtorek, 26 maja 2009 · dodano: 26.05.2009 | Komentarze 1

Najpierw pojechałam tylko na ŁKS pokazać się mojemu trenerowi od tenisa pierwszy raz od wypadku. Na szczęście się okazało, że odrabiać nic nie muszę, bo zawsze ładnie na zajęcia uczęszczałam i zwolnienie wystarczy. Wróciłam więc do akademika, ale że mnie strasznie nosiło pomimo zmęczenia zrobiłam odpowiedni opis na gg i zgłosił się już po minucie Marcin.

Priorytetem naszej wycieczki miał byc zakup prezentu dla Jego koleżanki, co wcale nie było takie proste. Objechaliśmy całą Piotrkowską, odwiedziliśmy Central i nic nie znaleźliśmy. A muszę przyznać, że kryteria podarunku były bardzo sprecyzowane. Postanowiliśmy więc odwiedzić Galerię. Weszliśmy tam z rowerami i czekaliśmy, aż któryś z ochroniarzy nas zatrzyma, ale udało nam się ją obejść wzdłuż i wszerz i dopiero przy wyjściu jeden z ochrony do nas podszedł i powiedział, że nie możemy tu sobie tak chodzić. Ale prezent udało nam się kupić, a to przecież było najważniejsze.
Potem jeszcze podjechaliśmy do mojego Tatusia do pracy na chwilkę,do salonu Ery, odwiedziliśmy też Łagiewniki i, z powodu ograniczeń czasowych, rozjechaliśmy się do domów.

Wszystkie sprawy udało nam się wspólnymi siłami jakoś załatwić, spędziliśmy miło czas, no i spożyliśmy pyszne gofry z owocami, lodami i polewą :) Mniam!!!!

Arturowskie kaczuchy © karotti


Małe co nie co © karotti

Mniam!!! © karotti
Kategoria <50Komentarze
triss
| 11:32 środa, 27 maja 2009 | linkuj jedzcie, jedzcie dzieci, żeby mieć siłę w niedzielę :D
Komentuj

Imię: Zaloguj się · Zarejestruj się!

Wpisz cztery pierwsze znaki ze słowa jasie
Można używać znaczników: [b][/b] i [url=][/url]