Info

avatar Ten blog rowerowy prowadzi karotti z miasteczka Zduńska Wola. Mam przejechane 18493.63 kilometrów w tym 4576.14 w terenie. Jeżdżę z prędkością średnią 20.80 km/h i się wcale nie chwalę.
Więcej o mnie.

baton rowerowy bikestats.pl

Wykres roczny

Wykres roczny blog rowerowy karotti.bikestats.pl
Dane wyjazdu:
31.51 km 10.00 km teren
01:47 h 17.67 km/h
Max prędkość:38.90 km/h
Temperatura:
HR max: (%)
HR avg: (%)
Kalorie: (kcal)

Jak na deptaku

Sobota, 21 lutego 2009 · dodano: 21.02.2009 | Komentarze 0

Budzę się, przecieram oczy i co widzę? Wspaniałe, ostre lutowe słoneczko. Grzechem byłoby niewykorzystanie takiej pogody. A więc po pewnych przygotowaniach, ciepło ubrana wsiadam na rowerek i jadę sprawdzić cóż tam słychać w moich ulubionych Łagiewnikach. Ścieżki rowerowe mokre, niezbyt przyjemne, więc wskakuję na ulicę ale tam też nie dużo lepiej no i aut pełno. Jadę wycieczkową a tam cały kaloryfer samochodów, dalszy odcinek drogi pełen ludzi. Prawie jak piotrkowska. Widać nie tylko mi się dziś pogoda spodobała.
Znudziło mi się jednak jechać asfaltem, patrzę w bok, a tam pięknie odśnieżona leśna droga. Nie namyślając się długo wskakuję do lasu no i się zaczęło. Droga, owszem odśnieżona, ale zdecydowanie nie na rower... Koła grzęzły w nieubitym śniegu, ja w jedną a rower w drugą. Mijam po drodze spacerowiczów, biegaczy, narciarzy (tych było najwięcej) a nawet kilka osób jadących konno, z niedowierzaniem przyglądających się mojej nierównej walce. Z ulgą przyjęłam fakt, że się ścieżka skończyła i wróciłam spowrotem na asfalt.
Kategoria <50Komentarze
Nie ma jeszcze komentarzy. Komentuj

Imię: Zaloguj się · Zarejestruj się!

Wpisz dwa pierwsze znaki ze słowa ienie
Można używać znaczników: [b][/b] i [url=][/url]